Главная Каталог статей Полезные ссылки Поиск по сайту Гостевая книга Добавить статью

Главная arrow Для студента arrow Домашние задания 

Основні етапи життєвого циклу сучасної української сім‘ї-2
Рейтинг: / 0
ХудшаяЛучшая 
22.12.2008 г.

Сім'я — це одна з найважливіших форм організації життя людей, яка має фундаментальне значення як для індивіда, особистості, так і для суспільства. Сім'я — це така спільність людей, яка спирається на шлюбний союз, на родинні зв'язки, на різноманітні відносини між чоловіком і дружиною, батьками і дітьми, між самими дітьми, між іншими членами сім'ї, які живуть разом і спільно ведуть господарство. Сім'я — історична форма організації життя людей. Її форми і функції змінюються із розвитком виробництва, техніки, технології, суспільних відносин, культури в цілому. Сімейні відносини — це складова суспільних відносин, і розвиток сім'ї — одна із найважливіших складових розвитку суспільства, його культури.

В нашому суспільстві можна виділии такі етапи сім‘ї:

1.     молоді люди, що проживають окремо від батьків

2.     молода сім‘я без дітей ()

3.     сім‘ї з маленькою дитиною чи дітьми до 6 років (а також натуральні високоякісні продукти, дитяча їжа, одяг іграшки)

4.     сім‘ї з дітьми старше 6 років  +канцтовари, шкільний одяг

5.     батьки, які живуть з дорослими дітьми   ()

6.     батьки, що проживають без дітей

7.     один член на пенсії а глава працює

8.     всі на пенсії

9.     вдівець чи вдова (сім‘я, що складається з одного члена) (вузький споживчий діапазон товарів, та послуг. Найнеобхідніші товари для дому, продукти харчування і лікарські засоби)

1. До першої категорії відносяться люди, котрі почали жити окремо від батьків. Наприклад, студенти та інші молоді люди. Вони живуть поодинці чи в парі, ще наймаючи високого заробітку. Як правило, основна матеріальне джерело фокусується на фінансовій допомозі батьків. Споживчі здібності їх будуть фокусуватись на різноманітних та не дорогих товарах. В основному, це найнеобхідніші товари харчування, а також багато солодощів, алкогольних виробів та полу фабрикантів. Вони прислухаються до реклами, купувати новинки, схильні приймати участь в акціях розпродажах. Багато грошей витрачають на стильний, але не дорогий одяг. Левову часку коштів витрачають на розважальні заходи. У більшості випадків всі кошти витрачаються на власті потреби.

2. «Молода сім‘я без дітей» - це наречені, у яких основні споживчі потреби

 
» 2 Комментарии
2Комментарий
at  15.11.2011 г. 18:15by виктория
хорошый реферат
1"ffff"
at  18.09.2009 г. 06:31by fff
норм рефік
» Написать комментарий
Email (не публикуется)
Имя
Фамилия
Комментарий
 осталось символов
Captcha Image Regenerate code when it's unreadable
 
« Пред.   След. »