Главная Каталог статей Полезные ссылки Поиск по сайту Гостевая книга Добавить статью

Главная arrow Для студента arrow Домашние задания 

Аналіз реклами “Ariel automat”
Рейтинг: / 0
ХудшаяЛучшая 
22.12.2008 г.

РекламаAriel automatрозміщена в журналі «Добрые советы» (июль 2005). Вона націлена на жіночу споживчу категорію, які займаються домашнім домогосподарством (наприклад домогосподарки). Зона впливу цього товару охоплює жінок України, яким 30 років і більше Бо жінки цього віку найбільше полюбляють читати цей журнал.

У повідомленні реклами Ariel automat позиціювання здійснюється одразу за декількома стратегіями.

По-перше, як конкурентний товар, що має переваги над іншими. Бо у рекламному повідомленні говориться, що “Ariel automat” значно ефективніший за провідні марки європейських порошків, навіть якщо їх застосувати у поєднанні з м‘яким підбілювачем та іншим засобом.

По-друге  «позиціювання за категорією продукту». Бо Ariel automatпорошок значно ефективніший за інші, що науково підтверджено найбільшим експертним центром Європи – швейцарським інститутом SGS.

А по-третє за стратегією «позиціювання за перевагами». Нова формула порошку має зелені а сині гранули, що дійсно сильно покращує усю якість прання.

І вчетверте можна впевнено сказати, що ще задіяна стратегія позиціювання за використанням чи експлуатації. У рекламі чітко сказано, що прання становиться легшим, не потрібно додавати різні інші посилюючі засоби, як відбілювач, а також становиться не потрібне кип’ятіння та замочування.

Під кінець можна доповнити, що дуже ефективно задіяні психологічні чинники цієї реклами. Намальована жіноча нога, яка становиться вільною від наручників, що приєднували її до відбілювача. Це здійснює позитивний ефект на споживачів, бо пропагандує свободу від додаткових дій. А також сама композиція рекламного повідомлення має суттєві риси. На білому фоні знаходяться такі елементи стриманих кольорів, як пляшка з відбілювачем, та  жіноча нога у ніжно блакитких босоніжках. Вони відходять на задній план у зрівнянні з яскравою упаковкою Ariel automat”, що швидко приваблює увага людей.

 

» Нет комментариев
Пока комментариев нет
» Написать комментарий
Email (не публикуется)
Имя
Фамилия
Комментарий
 осталось символов
Captcha Image Regenerate code when it's unreadable
 
« Пред.   След. »