Главная Каталог статей Полезные ссылки Поиск по сайту Гостевая книга Добавить статью

Главная arrow Для студента arrow Домашние задания 

Позиціювання товару
Рейтинг: / 0
ХудшаяЛучшая 
22.12.2008 г.

Творческое задание по курсу: "Социология рекламы"

Позиціювання товару – дії для розробки пропозиції компанії та її іміджу , що направлене на те щоб зайняти обґрунтоване положення в свідомості цільової групи споживачів. В соціальному маркетингу виділяють такі стратегії:

 

·        Позиціювання по атрибуту

·        Позиціювання за перевагами

·        Позиціювання по використанню чи експлуатації

·        Позиціювання за споживачем

·        Позиціювання по конкуренту

·        Поззиціювання за категорією продукту

·        Позиціювання на співвідношенні «ціна - якість»

 

Позиціювання по атрибуту

«Сamay Chie – аромати Франції». Позиціювання за атрибутом так, як у рекламі вказується асоціації з Францією, що сильно впливає на характеристику мила Саmay. (реклама з журналу Viva січень 2007).

«Сіть магазинів MCS – 17 років разом!» реклама робить акцент на те, що ці магазини вже 17 років успішно задовольняють потреби покупців. А сімнадцять років  - представляється як атрибут їхньої фірми в даний час. (реклама в метро).

«Мобільний оператор КиївСтар – 10 років надійного зв’язку!» У цій рекламі атрибутом являється, вказівка, що цей  мобільний оператор працює вже 10 років. Воно являється як вказівкою якісного то надійного зв‘язку продовж минулих 10 років і того, що у майбутньому якість не тільки не погіршиться, а стане надійнішою. (телевізійна реклама на каналі 1+1).

Позиціювання за перевагами

Мобільні телефони “fly” – тонкі телефони 6мм. Позиціювання основується на тому,  що явною споживчою перевагою цього телефону являється його товщина. Ця є суттєвою рисою, яка відрізняю цю марку від інших марок телефонів.( реклама з журналу «Добры советы» - июль 2005).

Milka mjoy – максимальна кількість горіхів. У цьому випадку позиціюванню представлена перевага, як наявність у шоколаді багатої кількості горіхів. (телевізійна реклама на каналі 1+1).

Вина кримської долини «золота амфора». «Вина екологічно чисті і безпечні!» - це повідомлення в рекламі позиціює товар за наявністю особливостей якості. ( реклама з журналу «Добры советы» - июль 2005).

Позиціювання по використанню чи експлуатації

«Пральний порошок Test – прання легше!». В рекламі робиться акцент на тому, що цей порошок є кращий у використанні, бо полегшує прання. (телевізійна реклама на каналі 1+1).

«Ліки від застуди АЦЦ – швидко розчиняються та швидко діють». Позиціювання основується на  тому, що явною споживчою перевагою  ліків є швидкий розчин таблетки та швидкий результат одужання.

«Піна Жилет – легко наноситься не подразнюючи шкіру». У цьому рекламному ролику робиться акцент на тому що пропонований товар має преваги над іншими у використанні, бо легко наноситься не подразнюючи чоловічу шкіру при голінні. (телевізійна реклама на каналі 1+1).

Позиціювання за споживачем

Магазин «Овація – все для танцю». Позиціювання продукції здійснюється на споживача, який професійно займається, якимось видом танцю, починаючи від класичного балету і закінчується сучасними «Аренбі». (реклама в метро).

Mila Vitsa” – колекція 2007 для справжньої жінки. Позиціювання товару направлене на жінок, а точніше, на тих жінок які люблять романтичний стиль. (реклама в метро).

«Комплекс Целюкар капсули і пігулки. Не залишає целюліту жодного шансу!» У цьому випадку позиціювання направлене на групу споживачів, які страждають таким захворюванням, як целюліт. Як правило ця група представлена жіночою аудиторією. ( реклама з журналу «Добры советы» - июль 2005).

 

 

Позиціювання по конкуренту

Магазин «Шпалери від вітчизняних виробників» - дешевше ніж на ринках міста! Товари цього магазину у порівнянні з конкурентами мають перевагу у ціні. (реклама в метро).

Ariel automat позиціюнується, як конкурентний товар, що має переваги над іншими. Бо у рекламному повідомленні говориться, що “Ariel automat” значно ефективніший за провідні марки європейських порошків, навіть якщо їх застосувати у поєднанні з м‘яким підбілювачем та іншим засобом. (реклама з журналу «Добрые советы» - июль 2005).

Колготки «Elegant Conte» найнадійніші колготки! У рекламі говориться, що ці колготки найкращі ніж інші, бо за рахунок «сталевого плетіння» вони рідше за інші конкуруючі марки колготок рвуться. ( реклама з журналу «ЛИЗА» - №10 март 2005).

Поззиціювання за категорією продукту

«MaXfactor туш яка робить вії найвиразнішими .Професіоналами рекомендовано!» тут позиціювання створюється на основі того, що ця туш є лідером у цій категорії серед інших подібних товарів. (телевізійна реклама на каналі 1+1).

«Но-шпа – препарат №1 проти спазму та болю в животі. Від фармацевтичної компанії №1 у Європі». У цьому повідомленні ліки позиціюнуються як ті які були признані найкращими у категорії зняття болю та спазму у животі. ( релама з журналу «Лиза» - май 2007).

Ariel automat позиціюнується за категорією продукту. У рекламному ролиці“Ariel automat” повідомляється, що цей порошок значно ефективніший за провідні марки європейських порошків, навіть якщо їх застосувати у поєднанні з м‘яким підбілювачем та іншим засобом. Це науково підтверджено найбільшим експертним центром Європи – швейцарським інститутом SGS. (телевізійна реклама на каналі 1+1)

Позиціювання на співвідношенні «ціна - якість»

Миючій засіб для посуду «Gala  - розумний вибір». в рекламі позиціювання робить акцент, що воно має спеціальну формулу, що дуже гарно розчиняє жир, а також економить кошти, бо його ціна не висока. (телевізійна реклама на каналі 1+1).

Миючий засіб для посуду FAIRY. У рекламному ролику подається інформація те що він найкраще відмиває жир, а також його вистачає у 3-чі довше ніж звичайного миючого засобу. Тож він дуже економний. Це підтверджує теорії позиціювання «ціна-якість». (телевізійна реклама на каналі ТЕТ).

Реклама фарби для волосся GARNIER здіснюэться теж за рахунок позиціювання на співвідношенні «ціна-якість». Бо героїня рекламного ролику розказує що ця фарба дуже стійка, надає волоссю яскравий колір, блиск і пошкоджує його, і ще коштує не дорого. (телевізійна реклама на каналі 1+1).

 
» Нет комментариев
Пока комментариев нет
» Написать комментарий
Email (не публикуется)
Имя
Фамилия
Комментарий
 осталось символов
Captcha Image Regenerate code when it's unreadable
 
« Пред.   След. »